20 januari 2023
Er ligt al een paar dagen een reep Toblerone op mijn bureau. En eindelijk, nu mag ik er van eten. Want eerst moest die reep figureren in de nieuwe aflevering van Het alfabet van Ann.
In de T van TIPS, TRICKS en TOBLERONE heb ik het over mijn allergie voor tips en tricks (gelukkig niét voor Toblerone) en leg ik ook uit wat het effect is van tips en tricks in je marketing.
Veel kijkplezier!
P.S. Ik heb geen percentje in een eventuele meerverkoop van Toblerone de komende weken!
P.P.S. Wil je meer leren over radicaal eerlijke marketing, zonder tips en tricks?
Kom dan naar mijn online workshop "Zet je eerste stap naar radicaal eerlijk ondernemen".
Online en interactief.
We gaan aan de slag met vragen als:
- Hoe krijg je klanten?
- Hoe verdien je als zelfstandige coach, therapeut, trainer of consultant genoeg om goed van te leven zonder je kapot te werken?
- Hoe word je zichtbaar zonder je anders te moeten voordoen dan je bent?
- Hoe kan marketing eerlijk en integer, niet fake en opdringerig zoals je zo vaak ziet?
- Hoe overwin je je uitstelgedrag en perfectionisme?
En néén, na deze workshop staat er niet ineens op wonderbaarlijke wijze 100.000 euro op je rekening. Want ja, ook ondernemen is te complex voor quick fixes.
Maar je sluit wel je laptop af met een hoop inzichten, je weet welke stappen nodig zijn om je bedrijf te doen groeien en ik leer je de principes van radicaal eerlijke marketing en sales zodat je juist door jezelf te zijn die klanten aantrekt die goed bij je passen.
Alle info lees je hier.
Nog vragen? Stuur me even een mailtje op ann@althea-coaching.be, ik antwoord met veel plezier!
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
x